Čistenie DPF/SCR/KAT filtrov Prešov

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť výkon svojho jazdeného vozidla a znížiť spotrebu paliva, mali by ste sa pozrieť na našu ponuku čistenia DPF/SCR/KAT a regenerácie DPF filtrov.

Čo je filter pevných častíc (DPF)

Filter pevných častíc (DPF) je súčasťou výfukového systému u vozidiel s dieselovým motorom, ktorý zachytáva a ukladá pevné častice z výfukových plynov, aby sa znížili emisie a spĺňali emisné normy. DPF filtre sa pravidelne čistia a regenerujú, aby sa zachovala ich účinnosť a zabezpečilo správne fungovanie vozidla.

Ak vám svieti kontrolka DPF môže to znamenať aj vážnejší problém. V Cars Prešov sa postaráme o vaše DPF a urobíme všetko potrebné aby sme zamedzili poškodeniu motora.

Naše dielne a moderné tecnológie

Naša služba poskytuje úplné a spoľahlivé riešenie pre vaše vozidlo s nielen s dieselovým motorom. Náš tím skúsených technikov dokáže vykonať účinné čistenie DPF/SCR/KAT filtrov a regeneráciu DPF filtrov, čím sa zabezpečí, že vaše vozidlo bude mať opäť plný výkon.

Ponúkame tie najlepšie služby, ktoré sú vykonávame na najnovších technológiách a postupoch. Naši technici sú vyškolení na najvyššie štandardy potvrdené rôznymi certifikáciami a poskytujú kvalitné služby za tie najlepšie ceny.

cistenie dpf scr kat presov cars presov
cistenie dpf scr kat presov

Už žiadna svietiaca kontrolka DPF/SCR/KAT filtra vo vašom aute

Naše čistenie DPF/SCR/KAT filtrov odstraňuje nadbytočné sadze a nečistoty z filtra, ktoré by inak mohli spôsobiť vážne poškodenie vášho vozidla. Regenerácia DPF filtrov umožňuje obnoviť výkon vášho vozidla a zlepšiť jeho efektivitu, čím zvyšuje jeho životnosť, znižuje emisie a spotrebu paliva.

Prečo čistenie DPF/SCR/KAT u nás v Prešove?

Čistenie DPF/SCR/KAT filtrov

Zlepšíme vám výkon, efektivitu vozidla, znížime emisie a predlžíme životnosť DPF/SCR/KAT filtrov.

Najmodernejšie technológie

Naše najnovšie technológie dokonale odstránia nečistoty a zamedzia poškodeniu vášho filtra.

Vykonanie emisnej skúšky

Emisná kontrola po čistení. U nás nájdete aj vlastnú emisnú stanicu na meranie emisií.

Takže ak máte problémy s DPF/SCR/KAT filtrom a chcete obnoviť výkon vášho vozidla, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Náš kompletný cenník servisných služieb nájdete na podstránke CENNÍK.

Tešíme sa na vašu návštevu.

© 2023 carspresov.sk, Všetky práva vyhradené.