Príprava na STK Prešov

Nie je nič horšie ako sa dostať na stanicu technickej kontroly (STK) a zistiť, že vaše auto nie je spôsobilé jazdiť po cestných komunikáciách. Ak chcete ušetriť čas a peniaze za opakovanú technickú kontrolu (TK) alebo emisnú kontrolu (EK) a uistiť sa, že vaše vozidlo splní alebo prejde týmto zložitým procesom hneď na prvý pokus je vhodné si objednať našu výnimočnú službu Príprava na STK v Prešove.

Sme experti na prípravu vozidiel na TK a EK

V Autoservise Cars Prešov sa špecializujeme okrem iného aj na prípravu vozidiel na STK. Vieme, aké sú požiadavky stanice technickej kontroly. Naši skúsení technici Vám zabezpečia, aby Vaše vozidlo prešlo testom TK a EK na prvý pokus.

Pri príprave vozidla na STK využívame najmodernejšie zariadenia a technológie. Preto sme schopní identifikovať a odstrániť všetky problémy pred kontrolou technického stavu vášho vozidla. Naši odborníci sú dobre oboznámení s predpismi, normami a postupmi. Tieto znalosti sú nevyhnutné pre úspešné absolvovanie kontroly.

priprava na stk ek tk presov

A ako bonus pôjdeme s vašim vozidlom na TK, EK a absolvujeme ju za vás. Tým zabezpečíme dokonalú profesionalitu počas celého procesu a zamedzíme prípadným nedorozumeniam.

brzdova stolica meranie ucinku brzd priprava na stk cars presov

Technológie sú dôležité a máme všetko potrebné

Ak vaše vozidlo nie je v optimálnom stave pre TK alebo EK, vykonáme všetky nevyhnutné opravy a údržbu. Ušetríte tak svoj čas, peniaze a zabezpečíte úspešné absolvovanie celkovej kontroly STK.

Dokážeme odkontrolovať účinok bŕzd, keďže disponujeme vlastnou brzdovou stolicou s vyhotovením protokolu z testovania ako na technickej kontrole.

Elektronická diagnostika auta nám nerobí žiaden problém. Vykonáme ju našimi najmodernejšími zariadeniami a technológiami určenými na komunikáciou s riadiacimi jednotkami vo vašom aute.

Výfukové plyny dieselových a benzínových motorov odkontrolujeme našou emisnou stanicou. Nič nás neprekvapí počas testovania vášho vozidla na EK.

Prečo si službu prípravu na STK vybrať práve Cars Prešov?

Skúsenosti a odbornosť

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti noriem a procesov technickej a emisnej kontroly

Najmodernejšie zariadenia

Emisná stanica, brzdová stolica a technológie na diagnostiku vozidiel sú samozrejmosťou

Absolvovanie STK za vás

Nás technik absolvuje technickú a emisnú kontrolu za vás úplne zadarmo

V našom autoservise Cars Prešov sa vždy snažíme poskytnúť tú najvyššiu kvalitu služieb. Snažíme sa zabezpečiť spokojnosť našich zákazníkov, čo dokazujú aj referencie na nás. Kontaktujte nás a dohodnite si termín pre prípravu vozidla na STK.

Náš kompletný cenník servisných služieb autoservisu Cars Prešov nájdete na podstránke CENNÍK.

Tešíme sa na vašu návštevu.

© 2023 carspresov.sk, Všetky práva vyhradené.