Servis klimatizácie Prešov

Hľadáte spoľahlivý autoservis, ktorý vám poskytne ten najlepší servis klimatizácie v Prešove? Ponúkame vám len to najlepšie a používame len originálne a kvalitné zariadenia a príslušenstvo.

Profesionálny servis a doplnenie klimatizácie v Prešove

Naši skúsení a certifikovaný technici vám poskytnú profesionálnu údržbu, prípadnú opravu únikov a doplnia vašu klimatizáciu. Pracujeme so všetkými typy, značkami a modelmi vozidiel. Sme hrdí na našu prácu a môžeme vám zaručiť, že vaše vozidlo bude v odborných a bezpečných rukách.

Po servise klimatizácie u nás získavate čistenie ozónom zdarma.

servis klimatizacie presov cars presov
servis klmiatizacie presov cars

Riešime akékoľvek problémy s klimatizáciou

Ponúkame kompletné služby pre vašu klimatizáciu. Zahŕňajú diagnostiku a opravu rôznych problémov s vašou klimatizáciou, ako aj doplnenie kvapaliny do systému.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre kompletný servis klimatizácie v Prešove, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli naše služby a vyriešili váš problém s klimatizáciou.

Prečo práve náš servis klimatizácie v Prešove?

Diagnostika problému klimatizácie

Prvým krokom je diagnostikovať, čo spôsobuje problémy s klimatizáciou. Technik skontroluje stav chladiacej kvapaliny a overí funkčnosť ventilátorov a iných súčiastok.

Oprava únikov chladiacej kvapaliny

Ak je problém spôsobený únikom chladiaceho média, technik najprv nájde miesto úniku a opraví ho. Toto môže zahŕňať výmenu súčiastok alebo použitie špeciálnych tesniacich látok.

Výmena chladiacej kvapaliny a testovanie

Ak je problém s klimatizáciou spôsobený nedostatočným množstvom chladiacej kvapaliny, náš technik zistí príčinu. Následne vypustí staré chladiace médium a doplní ho novým.

Kompletný cenník servisných služieb nášho autoservisu nájdete na podstránke CENNÍK.

Tešíme sa na vašu návštevu.

© 2023 carspresov.sk, Všetky práva vyhradené.

AKCIA!!! AKCIA!!! AKCIA!!!

servis autoklimatizacie presov

Pred letom sme zlacnili servis AUTO KLIMATIZÁCIE a k tomu
sme doplnili aj dezinfekciu ozónom úplne ZADARMO.

Stačí nás kontaktovať a vyriešime váš problém ešte pred vysokými teplotami.